Untitled Document
    ANA SAYFA
    PROGRAM HAKKINDA
    GÜBRE TAVSİYESİ
    TOPRAK ANALİZLERİ
    SU ANALİZLERİ
    EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
    YARDIM
    S.S.S.
    İLETİŞİM
 

Biz Sizi Arayalım !

 
DUYURULAR
 

Forum Köşesi

 
 

Gübre tavsiye, gübre tavsiyesi, gübreleme, gübreleme yazılımı, labaratuvar yazılımı, toprak analizi, sulama suyu analizi, içme suyu analizi, su analizi, bitki analizi, laboratuvar yazılımı, labaratuvar web sayfası tasarımları

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Web-art Gübre Tavsiyesi ve Toprak- Su Analizleri Yazılımı, bir toprak ve su analizleri labaratuvarında manuel olarak yapılan tüm işlemleri (numune kayıt, analiz sonuçları, gübre tavsiyesi, raporlamalar, v.s.) bilgisayar ortamında yapmanıza imkan sağlar ve analitik raporlar oluşturur. Eğer analiz sonuçlarına sahip iseniz, anında Gübre Tavsiyesini hazırlar ve raporlar. 

Toprak numunelerini, içme suyu ve sulama suyu numunelerinizin kayıtlarını tutar ve analiz sonuçlarını hazırlayıp raporlamanıza imkan sağlar. Tüm bunları yaparken en güncel kalibrasyon kütüphanesini ve en güncel bilimsel formülleri kullanır, hata payını ortadan kaldırır.
 

 

Bu yazılım hazırlanırken konularında otoriter kabul edilen uzmanlardan ve kaynaklardan destek alınmıştır ve destek alınmaya devam edilmektedir.
 
İçerisinde barındırdığı barkod sistemi ile numune etiketleri barkodlanır ve analiz sürecinde numune bilgileri bu barkod sistemi ile kolayca bulunur.
 
Toprak analizinde alet okumasından sonuçlara gidilebilmektedir.
 
İlave doğrudan gelir desteği ve ilgili form ve raporları sistemden otomatik olarak oluşturulur.
 
Yazılımın yeni ürün ve kalibrasyonlar için güncellenebilir dinamik ve esnek yapısı vardır.

  HABERLER
Gübre Tavsiyesi ve Toprak- Su Analizleri Forum Köşesi
Gübre Tavsiyesi ve Toprak- Su Analizleri Forum Köşesi

  Gübre Tavsiyesi ve Toprak- Su Analizleri Paylaşma ve Tartışma Platformu Hizmetinizde, Sizlerde soru, görüş ve önerilerinizi paylaşmak isterseniz Forum Köşesi  linkinden üye girişi yaparak söylemek istediklerinizi paylaşabilirsiniz.

Ayrıntılar

 
Program Tanıtım ve Demo Talepleriniz
Program Tanıtım ve Demo Talepleriniz

  Program Tanıtım ve Demo Talepleriniz İçin Bizlerle 0312 447 10 44 Nolu Telefondan veya İletişim Formu Sekmesinden Mesaj Bırakarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılar

 
Gübre Tavsiyesi, Su-Toprak Analizleri Web Sayfamız
Gübre Tavsiyesi, Su-Toprak Analizleri Web Sayfamız

  Gübre Tavsiyesi, Su-Toprak Analizleri Web Sayfamız Sizlere Daha İyi Hizmet Sunabilmesi İçin Yenilendi. Sizlerde Bizimle İritibata Geçerek, İstek ve Önerilerinizi Bize İletebilirsiniz.

Ayrıntılar

 

Gübre Tavsiye ve Su-Toprak-Bitki Analizleri Labaratuvar Yazılımı